Аналіз роботи філії с.Майдан

Семидубського ліцею

за 2020-2021 навчальний рік

 

  Основне завдання освітянина – зробити все можливе для стабілізації ситуації в суспільстві, перехід від дискусії до конструктивної, ефективної праці заробіть головного – майбутнього нашої країни, нашого підростаючого покоління. Адже саме освіта є здатним народом чинником розвитку духовної культури України, відтворення інтелектуальних і продуктивних сил суспільства, запорукою громадян світу і майбутніх успіхів у зміцненні й утвердженні авторитету України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної та правової держави – повноправного члена європейської та світової спільноти. Освіта і майбутнє – ось два ключові аспекти, які мають бути предмети справ, що склалися в галузі загальної середньої освіти, зокрема й дотримання законодавства щодо її розвитку та вдосконалення.

   У повсякденній роботі педагогічний колектив постійно дотримується правових аспектів, що обґрунтовуються на Конституції України, законах України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», «Про охорону дитинства», Укази Президента України «Провідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні» від 4 липня 2005 р., якими ми змінимо зміни року від реформування освіти.

  У 20 20 -20 21 навчальному році в школі навчалося 22 учні , з яких у початкових класах – 8 дітей, у старших класах 1 4 дітей. Школа охоплює навчанням дітей села Майдан. Усі навчальні навчалися за п’ятиденною формою навчання.

   У сі учнів школи засвоїли програмний навчальний матеріал, досягли відповідного рівня знань. Високого рівня знань досягли 3 учні-13,6 %

 (Слободенюк Ілона 7клас, Солонько Ілона і Шевчук Вікторія -8клас), решта учнів досягли достатнього рівня — 86,4% знань.

   Збирається чні школи ма ють досягнені на районний Рівні, зокрем: Ш Євчук Вікторья вчені 8 класу вибороли І ІІ місце у районною орга оми конкурсі «Україи проти Корупції» (Шевчук Т.П. ) .

   Всім батькам дякую за виховання дітей, за допомогу в організації харчування дітей, за надання матеріалів для ремонту школи. Дякую директору «Рівнеторф» Ващуку Сергію Володимировичу за надання новорічних подарунків учням школи та спортивного інвентарю, підприємцю Крупі Ірині , Метким Олегу та Володимиру з Дубенського аграрного комплексу, отцю Бернару Роману церкви с. Майдан за надання подарунків учням на святого Миколая. 

   Усім школярам бажаю гарного відпочинку та яскравих вражень! 

счетчик посещений