9 грудня у школі був проведений правовий квест "Я маю право". В ході заходу переглянуто відеоролики "Як виникли права", "Права та обов'язки дітей". Діти складали пазли, прислів'я, створили долоньки "Моє право". На завершення квесту отримали цукерки- побажання.

У школі провели тематичну лінійку " І запалили свічки пам'яті та скорботи". В ході заходу переглянули відео тих подій, вшанували загиблих українців хвилиною мовчання. На знак пам'яті та скорботи створили квіти незабудки.

Завітала щедра осінь  до нас, подарували розмаїття барв, принесла чудові гостинці. Тому з великою радістю відзначали  це свято  у нашій школі. Кожен клас підготував вироби з природних матеріалів: аплікації, фруктові композиції та композиції з квітів та осіннього листя. Цікавими були  і конкурсні завдання.

Ми роду козацького діти,

ми любимо сонце і квіти,

і сонце нам шле свій привіт.

Ми роду козацького діти,

землі української цвіт.

 

 

 

        Під таким гаслом пройшли           козацькі розваги учнів філії           с. Майдан Семидубського ліцею до Дня захисника і захисниць України. 

Прекрасної осені в школі приходить учительське свято. Це час, коли шелестить опале листя, пломенять чорнобривці, жоржини, немов дарують весь жар моєї любові нашим вчителям. вихідний рік учні 9 класу були організаторами свята. Вони підготували вітальну програму. Учні висловили свою вдячність вчителям чудовими віршованими рядками та подарували квіти.

1 вересня  подвіря нашої школи наповнилося чудовими барвами  осінніх квітів, дитячими посмішками та дзвінкими мелодіями. Адже цей день  знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч із друзями, вчителями, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого. Перший дзвоник  у черговий раз покликав усіх у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокували до своєї мети.

счетчик посещений