Башмат Галина Миколаївна          на посаді директора школи працює з 2008 року. Освіта вища, закінчила Тернопільський державний педагогічний інститут імені Ярослава Галана. Підвищення кваліфікації директора школи пройшла Башмат Г.М. у листопаді 2011року в РОІППО.                                                      

У своїй діяльності Башмат Г.М., як директор школи керується Конституцією та законами України, Указами Президента України, рішеннями Уряду України, органів управління освітою всіх рівнів з питань освіти і виховання; правилами і нормами охорони праці, техніки безпеки та протипожежної охорони, а також Статутом, трудовим договором. Директор школи дотримується норм Конвенції про права дитини.

Галина Миколаївна  здійснює розробку, затвердження та впровадження програми розвитку навчального закладу, головною метою якої є досягнення високого рівня розвитку системи освіти відповідно до потреб і запитів громади щодо якісної освіти, яка забезпечує повноцінний розвиток кожної дитини та її успішну інтеграцію в українське суспільство й європейську спільноту.

Очолюваний нею колектив працює над науково-методичною проблемою «Підвищення ефективності навчально-виховного процесу шляхом упровадження освітніх інноваційних технологій» і проводиться певна робота з метою пошуку обдарованих дітей і розвитку їхніх творчих здібностей  і як результат є щорічні досягнення спільної праці вителів та учнів:

2008-2009 н.р.- лауреат у номінації»Хімія» ярмарку-конкурсу «Освітянські обрії Дубенщини -2009» (Башмат Г.М.); ІІ місце в ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з укр..мови (Башмат Віта -8 клас) вчитель Солонько Р.П. та ІІІ місце з географії (  Петрук Ліля-8 клас) вчитель Гіль В.К.

2009-2010н.р.- лауреат ІІ Панорами відкритих уроків «Педагогічний десант Дубенщини» вчитель укр..мови і літератури Солонько Р.П. ; ІІІ місце у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з історії (Петрук Ліля -9 клас) вчитель Гіль О.В.

2010-2011н. р. - переможці ярмарку-конкурсу «Освітянські обрії Дубенщини -2011» у номінації «Історія» ІІІ місце Гіль О.В.; ІІІ місце у номінації «Виховна робота» Петрук І.М.; ІІ місце в ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з правознавства (Чужда Наталія -9 клас) вчитель Гіль О.В.; переможець обласного конкурсу «Школа права» вчитель Гіль О.В;

2011-2012н.р. -  переможці ярмарку-конкурсу «Освітянські обрії Дубенщини -2012» у номінації «Хімія» ІІ місце Башмат Г.М.; та ІІІ місце у номінації «Історія» Гіль О.В.; ІІ місце у районному конкурсі читців –декламаторів «Поліські пересмішники» (Радчук Максим -2 клас) вчитель Слободенюк О.М.; ІІІ місце в ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з правознавства (Гіль  Наталія -9 клас) вчитель Гіль О.В.; переможець районного конкурсу патріотичної пісні Швидка Юлія -4 клас.

 2012-2013 н.р .- переможці ярмарку-конкурсу «Освітянські обрії Дубенщини -2013» у номінації «Екологія» ІІІ місце Башмат Г.М. та ІІ місце у номінації «Етика» Гіль О.В.; переможець Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» (Гіль Наталія-9 клас) вчитель біології Башмат Г.М.; ІІІ місце у районному конкурсі читців –декламаторів «Поліські пересмішники» (Радчук Максим -3 клас) вчитель Слободенюк О.М.; ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі естрадної пісні «Весняний первоцвіт» (Швидка Юлія -5клас). участь учнів у Всеукраїнській олімпіаді «Альбус-2013» з історії . вчитель Гіль О.В.ІІ місце у районному конкурсі «Охорона праці – очима дітей» (Ткач Марина-4 клас) вчитель Слободенюк О.М.; ІІІ місце з міні-футболу у районній спартакіаді(учні 8 класу) вчитель Зайчук Н.В.

2013-2014н.р. - участь вчителя Слободенюк О.М. у І турі Всеукраїнського конкурсу«Вчитель року»  номінація «Початкові класи» ;

ІІІ місце в ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з історії (Камінник Віта-8 клас) вчитель Гіль О.В. та ІІІ місце з географії Гіль В.К.;

ІІІ місце у Всеукраїнській предметній олімпіаді «Олімпус» з української мови (Божук Ігор – 6 клас) вчитель Солонько Р.П. та лауреат з географії -Х місце (Солонько Микола  -8 клас) вчитель Гіль В.К.

переможець ярмарку-конкурсу «Освітянські обрії Дубенщини -2014» у номінації «Історія» ІІІ місце Гіль О.В..; лауреати у номінації «Німецька мова»- Герасимчук Л.О., «Українська мова та література» -Солонько Р.П.. «Управління освітою» -Башмат Г.М..

За результатами рейтингу шкіл району за  2008-2009 н.рік школа мала ХVІІІ місце, за 2012-2013 н.рік ХІ місце.

Башмат Г.М. організовує навчально-виховний процес в навчальному закладі , слідкує за дотриманням вимог освітніх стандартів.В школі створено належні умови для забезпечення навчально-виховного процесу згідно з вимогами Законів України «Про освіту» , «Про загальну середню освіту» ,  «Про  охорону дитинства» , «Про охорону праці» та Державних санітарних правил та норм. За І семестр 2013-2014 н. року високого рівня знань досягли 6 учнів , що становить 24 %, достатнього 17 учнів – 68% та середнього 2 учні-

 8% , учні 1 класу виконали навчальну програму. Щорічно випускники школи продовжують навчання в педагогічному та медичному коледжах, коледжі культури, професійному ліцеї м.Дубна та Рівного.

Виховна робота в школі проводиться класними керівниками 1-9 класів та спрямована на виконання Програми національного виховання учнівської молоді Дубенщини.

Вони підтримують зв’язки з батьками, проводять класні та загальношкільні збори, , запрошують на виховні заходи.Шкільні виховні заходи, години спілкування створюють простір, що формує ціннісні ставлення особистості до держави, суспільства, себе, людей, природи,праці та мистецтва, історичних, культурних та духовних надбань народу рідного краю та забезпечує гармонійний розвиток особистості, її громадянську та соціальну активність. Зокрема ,цікавими і змістовними є проведені виховні заходи по напрямах:

-ціннісне ставлення особистості школяра до  суспільства і держави( Свято знань-Слободенюк О.М.,Солонько Р.П., День учителя-Петрук І.М.);

-ціннісне ставлення особистості до історичних .культурних і духовних надбань рідного краю(до річниці УПА-Гіль О.В.,”Як парость виноградної лози, плекайте мову”-Солонько Р.П.);

-ціннісне ставлення особистості до сімї. родини, людей(Новорічне свято-Слободенюк Н.П.,Шевчук Т.П.);

-ціннісне ставлення особистості до природи( Свято осені та ярмарок –

Башмат Г.М.).

      Методична робота в школі проводиться в основному згідно встановлених норм як  цілісна система взаємоповязаних заходів, які грунтуються на досягненнях педагогічної науки, спрямовані на підвищення фахової майстерності педагогів,їхнього творчого потенціалу ,з метою підвищення ефективного навчально-виховного процесу . Головне в методичній роботі- надати реальну, дієву допомогу всім педагогічним працівникам  .

 Корегуючу роль у цій ланці відіграла методична рада, яку очолює

 Башмат Г.М. Слід відзначити, що засідання проводились на високому рівні: цікавими, змістовними були доповіді; оформлено методичний бюлетень, проведено звіти керівників МО про роботу в навчальному році.

Протягом навчального року працювало МО класних керівників  (Гіль О.В.)та творча група вчителів- предметників(Солонько Р.П.). Для обговорення було запропоновано ряд цікавих завдань, проведено «круглий стіл» впровадження ІКТ «Я роблю це так» Кожне проблемне питання підкріплювалося практично – проведенням уроку. Змістовні, з використанням інтерактивної методики були проведені  уроки  з читання та математики у 1 класі- Петрук І.М. у 4 класі урок «Я і Україна» Слободенюк О.М. у 8 класі з світової літератури –Гіль О.В. з хімії у 8 класі –Башмат Г.М.

        Педагогічний колектив школи знаходиться в постійному пошуку, адже освіта, яку вони пропонують своїм вихованцям не може бути застиглою: відповідно до нових вимог повинні змінюватися підходи до навчання  й виховання, має оновлюватися зміст програм.

Завдяки старанням Галини Миколаївни територія школи утримується в належній чистоті та порядку, огороджена, озеленена. Зовнішній естетичний вигляд задовільний. Приміщення школи відповідають вимогам для реалізації навчально-виховного процесу. У школі створено 7 навчальних кабінетів, майстерня ,бібліотека , працює їдальня. Усі приміщення світлі , просторі, мають естетичний вигляд, забезпечені шкільними меблями, озеленені, відповідають санітарно-гігієнічним вимогам. Навчальні кабінети постійно оновлюються та поповнюються навчально-методичним забезпеченням. У 2012 році отримали 4 нових компютери, які використовують педагоги для впровадження ІКТ в навчально-виховний процес.

. Потребує оновлення та поповнення з предмету фізичної культури. Навчальні заняття зі школярами проводяться на спортивному майданчику, а при несприятливих погодних умовах  в актовому залі. На спортивному майданчику є комплекс нестандартного обладання (ігровий майданчик, гімнастичні турніки).

В 2009 році в школі облаштовано 2 внутрішні туалети, підведено гарячу воду у харчоблок  , встановлено 6 мийних ван у харчоблоці та 2 умивальники – в коридорі та туалеті.У 2012 році вмонтовано витяжку в харчоблоці та електрорушник в їдальні.

Питання організації харчування знаходиться на контролі Башмат Г.М. Для 100% учнів закладу організоване гаряче харчування . Учні 1-4 класів харчуються за кошти відділу освіти , а учні 5-9 класів за рахунок спонсорської допомоги д-п «Смигаторф» уже впродовж 15 років. На навчально-дослідній ділянці  вирощують овочі на безкоштовне харчування учням школи. Технологічне обладнання шкільної їдальні в робочому стані. Харчоблок забезпечений у необхідній кількості посудом, миючими та дезінфікуючими засобами. Ведеться журнал контролю та бракеражу сировини та готової продукції. Їжа готується згідно меню та з дотриманням санітарно-гігієнічних норм.

Галина Миколаївна здійснює контроль за обов’язковим дотриманням Типової інструкції  з ведення ділової документації у навчальному закладі за №1239 від 28.08.2013 року. Заведена номенклатура справ на 2014 рік (наказ №07 від 16.01.2014) , яка містить номери індексу від  01 до 09, кількість справ 100.

В навчальному закладі в 2010 році проходила експертиза відділу освіти Дубенської районної адміністрації. Наявний акт атестаційної експертизи та рішення управління освіти і науки рівненської обласної державної адміністрації від 08.06.2010 року за № 05-02/586 на підставі якого Майданську ЗОШ І-ІІ ступенів Дубенського району вважати атестованою.

Башмат Г.М.постійно дотримується вимог щодо забезпечення безпечних і нешкідливих умов навчання учнів . Під її контролем знаходиться стан роботи з  охорони, техніки безпеки під час навчально-виховного процесу. Систематично здійснюються практичні заняття з учнями з метою вироблення умінь діяти в умовах надзвичайних ситуацій, при загрозі життю і здоров’ю дітей надавати невідкладну допомогу.

 Із педагогічним і технічним персоналом проводить інструктажі з тезніки безпеки та охорони праці в установленному порядку. Розроблено та затверджено посадові інструкції з охорони праці, правила внутрішнього розпорядку, видано відповідні накази, налагоджено інструктування учнів в кабінетах фізики, хімії, на уроках фізичної культури, інформатики ,біології ведеться робота щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Два роки поспіль Галина Миколаївна брала участь у районному грамадському огляді - конкурсі з охорони праці в навчальному закладі, у 2013 році отримала подяку.

Одним із педагогічно доцільних способів організації учнівського коллективу для Галини Миколаївни є учнівське самоврядування. Для забезпечення ділового ритму життя, дисципліни,порядку і організації дозвілля в школі працює учнівський старостат. Розроблена программа, мета, завдання, структура, види та форми діяльності, що забезпечують високу результативність роботи. Старостат визначає напрямки роботи учнівського коллективу, організовує облік відвідування учнями навчальних занять ,контролює дотримання учнями режиму дня, самообслуговування: прибирання класних кімнат та шкільного подвір’я.

Башмат Г.М. налагодила тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування. Спільно з сільською громадою проводяться культурно-просвітницькі заходи приурочені відзначенню загальнодержавних свят. Спільна співпраця проводиться і в напрямку профілактики правопорушень серед учнівської молоді. В проведенні загальношкільних  батьківських зборів беруть участь представники Майданської сільської ради. Така тісна співпраця допомагає створити належний соціально-психологічний мікроклімат в колективі, організувати громадькість в допомозі проведення поточних ремонтів класних приміщень та будівлі школи . Зі сторонни сільської ради  та батьків надається посильна допомога в придбанні будівельних матеріалів та інвентаря.

Проводиться тісна співпраця з Радою школи, на засіданнях якої затверджується режим роботи школи, погоджуються робочий навчальний план,розклад уроків, розглядаються питання допомоги в ремонті школи.

У школі створена рада профілактики, яка збирається  чотири раз в рік. На своїх засіданнях розглядає питання робот из учнями схильними до правопорушень, вивчає виконання учнями внутрішкільного розпорядку та правил для учнів, розглядає випадки порушення дисципліни в школі, сім’ї та поза школою.

Не  менш дієвими органами , які допомагають в роботі школи . з учнівським коллективом є піклувальна рада та батьківський комітет. Вони допомагають в організації проведення загальношкільних свят, спонсорської допомоги до свята Миколая, новорічних свят та в ремонті школи.

Башмат Г.М. щорічно проводить загальні збори , які являються  вищим органом громадського самоврядування навчального закладу. У вересні щороку на загальних зборах обирають раду школи, піклувальну раду, встановлюють термін їх повноважень. У червні щороку на загальних зборах Галина Миколаївна проводить звіт керівника на якому розглядається питання:

- «Про основні напрямки та підсумки діяльності навчального закладу за навчальний рік»;

-фото і відео презентація навчально-виховної роботи;

-обговорення звіту керівника;

-проведення таємного голосування за підсумками звіту.

Галина Миколаївна –керівник, з високим рівнем творчого потенціалу, пошуку, невичерпної енергії, віддана справі, якою займається, виконує посадові обов’язки в повному обсязі. Вона наполеглива ,прагне весь час удосконалюватися,бути постійно в пошуку нового, завжди досягати мети, йти в ногу з сучасністю. Лауреат в номінації «Управління освітою» ярмарку-конкурсу «Освітянські обрії Дубенщини-2014». Має високий авторитет у колективі , вміє створити атмосферу психологічного комфорту , довіри, співпраці. Власним прикладом надихає своїх коллег на пошуки нових технологій навчання і виховання. На першому місці для неї – системний підхід до роботи, конструктивність, використання творчих, нестандартних форм і методів роботи, підвищення результативності навчання, впровадження в навчальний процесс нових педагогічних технологій, пошук нових напрямів педагогічної діяльності.За ці досягнення отримала грамоти відділу освіти Дубенської РДА у 2009 та 2011 роках та Почесну грамоту Рівненського обласного благодійного фонду «Любіть Україну» у 2012 році.

    Ерудована , щира і відкрита, чуйна, справедлива, доброзичлива, готова в будь-який час прийти на допомогу учневі та вчителю, людина душевної краси, надзвичайної сумлінності і працездатності. Своєю мудрістю, вимогливістю, доброзичливим ставленням Галина Миколаївна здобула глибоку повагу серед учнів та їх батьків, любов і шану серед колег.

БУДНІ ДИРЕКТОРА



счетчик посещений